کاهش وزن سی دقیقه ای بدون باشگاه+عکس

ایران بانو دات کام
ورزش کاهش وزن سی دقیقه ای بدون باشگاه

ورزش کاهش وزن،کاهش وزن،لاغر شدن،لاغری،تناسب اندام

اخیرا خیلی ناپرهیزی کردید و زیاد غذا خوردید, خیلی چاق و کند شدید, انکار نکنید که هر روز شکم تان دارد بزرگتر و بزرگتر می شود. حقیقت این است که, اگر یک وعده غذایی دیگر بخورید, مثل بادکنک در فضا شناور می شوید. اگر بخوبی شرایط تان را بازگو کرده باشم پس می دانید که نیاز به یک برنامه تمرینی مرتب برای باشگاه رفتن دارید.

عاشق مطلبی می شوید که می خواهم برایتان بگویم. می توانید پول و زمانتان را پس انداز کنید و از هزینه باشگاه و حق عضویت نجات پیدا کنید. فقط باید در خانه تمرین بکنید. می دانم هیجان زده شده اید که زودتر بدانید این تمرین چیست. این یک تمرین تضمینی کاهش وزن از سایت Greatist است, که به قرار زیر است.

۳ ست ۱۲ الی ۱۵ تایی از سوپر ست های زیر را اجرا بکنید, یعنی اول ۱۲ الی ۱۵ تکرار از ۱a بعد بلافاصله ۱۲ الی ۱۵ تکرار از ۱b و سپس ۰ الی ۳۰ ثانیه استراحت کنید و همین کار را ۳ مرتبه تکرار کنید. سپس به سراغ ۲a و ۲b با همان روش بالا بروید و اینکار را برای همه تمرین ها انجام بدهید. برنامه تمرینی سختی است اما نتایج عالی کسب می کنید. در تمرین ۴a پاها را به طرفین پرتاب می کنید و بعد جمع می کنید و در تمرین ۴b پاها و دستها را همانطور که با شکم روی زمین قرار گرفتید همزمان باز کرده و سپس جمع می کنید.


ورزش کاهش وزن،کاهش وزن،لاغر شدن،لاغری،تناسب اندام


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه