اسفند ماه سال ۸۹ زن میانسالی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از ناپدید شدن ناگهانی دختر جوانش شکایت کرد. وی گفت: دخترم سمیه چند سال قبل ازدواج کرد. مدتی بعد فهمیدم شوهرش معتاد است به همین خاطر تصمیم گرفتم طلاقش را بگیرم اما متوجه شدم که دامادم او را هم به مواد مخدر معتاد کرده است. سرانجام دخترم در حالی که یک پسر داشت از شوهرش جدا شد و برای ادامه زندگی به خانه من آمد. من و شوهرم او را ترک دادیم تا اینکه پدرش فوت شد و او هم با ارثیه‌ای که داشت توانست برای خودش زندگی مستقلی بسازد و از من جدا شد. ...

چه کسی از سرنوشت سمیه خبر دارد؟

 

1-Somaye[Nayabfun.com]

اسفند ماه سال ۸۹ زن میانسالی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از ناپدید شدن ناگهانی دختر جوانش شکایت کرد. وی گفت: دخترم سمیه چند سال قبل ازدواج کرد.

مدتی بعد فهمیدم شوهرش معتاد است به همین خاطر تصمیم گرفتم طلاقش را بگیرم اما متوجه شدم که دامادم او را هم به مواد مخدر معتاد کرده است. سرانجام دخترم در حالی که یک پسر داشت از شوهرش جدا شد و برای ادامه زندگی به خانه من آمد.

من و شوهرم او را ترک دادیم تا اینکه پدرش فوت شد و او هم با ارثیه‌ای که داشت توانست برای خودش زندگی مستقلی بسازد و از من جدا شد. مدتی بعد فهمیدم او صیغه مرد جوانی به نام یاسر شده که او هم معتاد است و بعد هم متوجه شدم دخترم نیز دوباره اعتیادش را از سر گرفته است.

وی افزود: دخترم وضع مالی خوبی داشت و در زندگی‌اش مشکل نداشت تا اینکه به من خبر دادند ۱۵ اسفندماه برای انجام کاری از خانه بیرون رفته و دیگر برنگشته است. با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی هاشمیان بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

نخستین تحقیقات نشان داد زن گمشده شب حادثه با شوهرش درگیری داشته و به حالت قهر از خانه بیرون رفته است. همچنین در بررسی‌های میدانی معلوم شد آن شب بعد از خارج شدن سمیه از خانه، برادرشوهرش به نام فرامرز او را داخل خیابان تعقیب کرده و با وی درگیر ‌ شده است.

یکی از دوستان شوهر سمیه گفت: شب حادثه سمیه با من تماس گرفت و گفت با شوهرش مشاجره داشته است و از من خواست تا مقصدی او را برسانم. وقتی با خودرو به در خانه‌شان آمدم و می‌خواستم او را سوار کنم، فرامرز با من درگیر شد و گفت حق ندارم زن برادرش را سوار خودروام کنم. بعد از این سمیه پیاده داخل خیابان به راه افتاد و من متوجه شدم فرامرز در تعقیبش است.

سپس کارآگاهان یاسر و فرامرز را بازداشت کردند و مورد بازجویی قرار دادند. آنها در بازجویی‌ها مدعی شدند از سرنوشت زن جوان بی‌خبرند. یاسر گفت: شب حادثه با همسرم به خاطر اعتیادش درگیر شدم او با مرد قاچاقچی برای خرید مواد قرار داشت و از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. فرامرز هم گفت: من آن شب مسافتی کوتاهی او را تعقیب کردم و بعد به خانه برگشتم.

در حالی که بعد از گذشت ۳ سال از حادثه سرنوشت زن جوان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، قاضی هاشمیان با دستور چاپ عکس زن گمشده از مردم خواست تا چنانچه اطلاعی از وی در دست دارند با مراجعه به دادسرای ناحیه ۳۴ یا اداره پلیس خانواده وی را از نگرانی نجات دهند. تحقیقات جنایی درباره این حادثه ادامه دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه