چربی سوزی و کاهش وزن با اسموتی چای سبز

چربی سوزی و کاهش وزن با اسموتی چای سبزReviewed by neda on Sep 6Rating: 5.0چربی سوزی و کاهش وزن با اسموتی چای سبزچربی سوزی,چربی سوزی با چای سبز,راه های چربی سوزی,راه های ساده برای چربی سوزی,ؤوش های ساده برای چربی سوزی,رژیم غذایی برای چربی سوزی

بسیاری از افرادی که دچار اضافه وزن هستند به دنبال راه هایی برای چربی سوزی هستند. در این مطلب به طرز تهیه اسموتی چای سبز برای کاهش وزن و لاغری می پردازیم.

630192_230

خیلی از افراد فکر می‌کنند با افزایش وزنی که دارند، دیگر باید دور آب میوه یا اسموتی‌ها را خط بکشند؛ تا شاید گرمی به وزن‌شان اضافه نشود. حتی برخی افراد فکر می‌کنند فقط میوه یا آب‌میوه مجاز برای آنها کرفس است، درصورتی‌که شما با مخلوط این میوه‌ها می‌توانید اسموتی ای تهیه کنید که سوخت‌وساز بدن‌تان را افزایش می‌دهد.

  • ۱ پیمانه چای سبز
  • ۲پیمانه وانیل بدون چربی یا ماست ساده
  • ۱پیمانه شهد انبه
  • ۱ عدد انبه خردشده
  • ۸ قاشق غذاخوری ژل آلوئه‌ورا

چای سبز از مهم‌ترین ترکیبات افزاینده متابولیسم پایه و سوخت‌وساز چربی‌ها در بدن است. همراهی مقدار متعادلی انبه و کمی شهد آن و ماست- به‌ویژه از نوع کم چرب و پروبیوتیک – می‌تواند این اسموتی را تبدیل به ترکیبی برای تامین کالری و افزایش سوخت و ساز بدن برای مقابله با افزایش وزن کند. با این حال هرگونه زیاده‌روی در مصرف این ترکیبات می‌تواند به راحتی منجر به افزایش وزن در افراد و سایر عوارض شود.

مــطـالـبــــ پـیـشـنـهــادی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه