متولدین ماه فروردین. چند روز گذشته انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته بودند، حالا دیگر وقت آن رسیده که کمی به آرامش خودتان اهمیت بدهید و کمی استراحت کنید. به جزئیاتی که این چند وقته نادیده گرفته شده اند توجه کرده و در صورت لازم به آنها رسیدگی کنید. امروز جدا کردن رویاهایتان از واقعیت برای شما کار سختی خواهد بود و این موضوع می تواند رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار دهد. شما هنوز همه چیز را نمی دانید پس از گرفتن تصمیم هایی که ممکن است بعدا باعث پشیمانی شوند خودداری کنید. قرار نیست هم ...

omenمتولدین ماه فروردین

چند روز گذشته انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته بودند، حالا دیگر وقت آن رسیده که کمی به آرامش خودتان اهمیت بدهید و کمی استراحت کنید. به جزئیاتی که این چند وقته نادیده گرفته شده اند توجه کرده و در صورت لازم به آنها رسیدگی کنید. امروز جدا کردن رویاهایتان از واقعیت برای شما کار سختی خواهد بود و این موضوع می تواند رابطه عاطفی شما را نیز تحت تأثیر قرار دهد. شما هنوز همه چیز را نمی دانید پس از گرفتن تصمیم هایی که ممکن است بعدا باعث پشیمانی شوند خودداری کنید. قرار نیست همه چیز همانطور که در خیالتان است پیش برود، باید با حقیقت رو به رو شد. اگر نقطه مبهمی وجود دارد سوال هایتان را در مورد آن پرسیده و تقاضای جواب کنید.

متولدین ماه اردیبهشت

امروز آنقدر کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که نمی توانید تصمیم بگیرید کدام یک از آنها از اولویت بیشتری برخوردار هستند و ممکن است این موضوع آنقدر شما را گیج کند که تصمیم بگیرید بیخیال انجام کارهایتان شوید. بهترین کاری که برای مبارزه با این بلا تکلیفی این است که از دم دست ترین کار ممکن شروع کنید، وقتی موتورتان گرم شود با سرعت تمام به انجام کارها ادامه خواهید داد. بد نیست هر از گاهی به خودتان کمی استراحت بدهید تا انرژیتان تمام نشود و بتوانید تا آخر روز به کارتان ادامه دهید. اگر برخی از کارها را نتوانستید انجام دهید خودتان را اصلا ناراحت نکنید، فردا هم روز خداست. بعد از تمام شدن ساعت کاری به خانه بروید و در کنار همسرتان روی کاناپه مورد علاقه تان لم دهید و ساعات خوبی را با هم بگذرانید.

متولدین ماه خرداد

اگر امروز باید در مورد چیزی تصمیم گیری کنید کاری را انجام دهید که برایتان بهتر است. اصلا فکر نکنید که اگر به خاطر مسائل مربوط به گذشته احساس گناه می کنید موظف به انجام کارهایی که دوست ندارید هستید. کاری را بکنید که خودتان دوست دارید انجام دهید، نه کاری که بخاطر دیگران نسبت به آن احساس وظیفه می کنید. اگر امروز بین احساسات شما و کسی که دوست دارید اختلافی وجود داشته باشد این موضوع مکن است به بحث و مشاجره لفظی بین شما منجر شود. یادتان باشد که قرار نیست همیشه و در مورد همه چیز با هم اتفاق نظر داشته باشید. به جای تمرکز کردن بر روی تفاوت ها به شباهت هایی که دارید توجه کنید.

متولدین ماه تیر

امروز حتی اگر احساس کنید که زیاد حال و حوصله ندارید هم خواهید توانست با تکیه به مهارت ها و توانایی هایتان روز خوبی را پشت سر گذاشته و برنامه های روزانه تان را عملی کنید. اهدافتان را در ذهن خود مجسم کنید و در مورد راه حل های منطقی رسیدن به آنها با افرادی که مورد اعتمادتان هستند صحبت کنید. حرف زدن در مورد این موضوع به شما کمک خواهد کرد که جزئیات آن را دقیق تر تصور کرده و برنامه ریزی های درستی برای رسیدن به آن انجام دهید.  زمانی که خواستن با تلاش و اراده همراه شود جادو می کند. اگر نمی دانید که رابطه شما به کدام سو دارد پیش می رود بد نیست همین امروز با طرف مقابلتان به گفتگو بنشینید.

متولدین ماه مرداد

ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که لازم شود به یک نفر کمک کرده و ببینید که آیا در مسیر صحیح قرار دارد. از توانایی خود در انتقاد کردن درست استفاده کرده و کاری نکنید که دیگران خودشان را از شما دور نگه دارند. چنانچه موقعیتی وجود دارد که می توانید به دیگران در فهم بهتر آن کمک کنید در این مورد کوتاهی نکنید. مجردها امروز ممکن است که فکر کنند یک نفر توجهشان را به خود جلب کرده است و این خیال باطل در آنها ایجاد شود که نسبت به او علاقه مند هستند. در حال حاضر بهتر است در این زمینه تصمیم گیری نکنید، چرا که کمی در درک واقعیت با مشکل مواجه هستید. کاری نکنید که به احساسات خودتان و یا طرف مقابل ضربه ای وارد شود.

متولدین ماه شهریور

امروز سعی کنید زیاد به جزئیات اهمیت ندهید چرا که در دراز مدت خواهید دید که اهمیت چندانی نداشته اند. تا جای ممکن برنامه روزانه تان را خیلی سخت نگیرید و با جریان زندگی پیش بروید تا اثرات مثبت آن را روی اعتماد به نفستان ببینید. نیازی نیست کنترل تک تک لحظات را در دست داشته باشید، کمی خودتان را آزاد بگذارید تا چیزهای جدیدی را تجربه کنید. اگر بخواهید امروز برای دیگران رئیس بازی در بیاورید با عکس العمل شدید آنها مواجه خواهید شد. بدون فشار آوردن به دیگران آنها را با خود همراه کنید تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند. اگر در رابطه عاطفیتان حرفی در دلتان مانده است که باید گفته شود، بیش از این درنگ جایز نیست.

متولدین ماه مهر

امروز خلاقیت هنرمندانه شما در اوج خواهد بود، ولی آنچه اهمیت دارد این است که با تمام وجود برای رسیدن به آنچه خیالش را در سر می پرورانید تلاش کنید. امروز از جذابیت ذاتی خود می توانید برای رسیدن به آنچه می خواهید بهره بجویید. با این حال حتی در مقابل آنهایی که می دانید قلبا به شما علاقه مند هستند هم با دقت رفتار کنید و به بازخوردی که دریافت می کنید توجه داشته باشید. اگر کسی به زبان خودش نسبت به خواسته های شما و رویاهایی که در سر دارید ابراز علاقه و توجه نکرده است، به هیچ عنوان فکر نکنید که در دلش با شما در این زمینه هم عقیده است. با پی بردن به نظرات دیگران خواهید توانست قدم بعدی خود را خیلی مدبرانه برنامه ریزی کنید.

متولدین ماه آبان

شما می خواهید یکی از رویاهایتان را دنبال کنید، ولی مطمئن نیستید که در پایان راه شما را به کجا خواهد رساند. چیزهایی به ذهنتان می رسند که از غریزه تان سرچشمه می گیریند و شما دوست دارید خیلی سریع بر اساس تصورات خود دست به کار شوید. ولی اکنون وقت خوبی برای عمل کردن بر اساس تصورات شخصیتان نیست. سعی کنید منطقی رفتار کنید و روی ذهنتان کار کرده و خلاقیت های خود را گسترش دهید و سپس به مرحله بعد بروید. با مهار کردن فکرتان از خیالات امروزتان واقعیت فردا را بسازید. مجرد ها باید با دوستان و اطرافیان در مورد ویژگی هایی که از همسر آینده خود انتظار دارید حرف بزنند. متأهل ها هم بهتر است با همسر و گروه دوستانشان بیرون بروند تا به بهبود رابطه خود کمک کنند.

متولدین ماه آذر

امروز شاید احساس سردرگمی کنید و پی بردن به حقیقت برایتان کار سختی باشد. در حال حاضر بهترین استراتژی ممکن این است که در مورد چیزهایی که از حقیقتشان مطمئن نیستید هیچ قضاوتی نکنید.تا جایی که امکان دارد از تصمیم گیری با عجله خودداری کنید، چرا که در غیر این صورت مجبور خواهید شد تا چند روز دیگر دوباره در تصمیمات خود تجدید نظر کنید. تا جایی که می توانید راه جدیدی را در پیش نگیرید و کمی صبر کنید تا کنترل منطقتان را دوباره به دست بگیرید و تصمیم گیری برایتان راحت شود. فعلا سعی کنید دنیای خود را با هر آن چه که دوست دارید رنگی کنید. همراه با عشقتان از انجام کارهای مورد علاقه تان لذت ببرید.

متولدین ماه دی

امروز حتی اگر خیلی زیاد در خانه فعال نباشید هم، کارهایی که انجام می دهید مورد تشویق و تایید دیگران قرار خواهند گرفت و از شما بابت انجام آنها قدردانی خواهد شد. ولی این طوری شاید خودتان احساس کنید که محق دریافت این تحسین ها نیستید. امروز ممکن است وسوسه شوید برای رسیدن به رویاهایتان مسئولیت هایی بیش از حد توانتان بپذیرید، ولی باید این موضوع را به یاد داشته باشید که با این کارها ممکن است آنچه را که اکنون دارید هم از دست بدهید. اولین قدم برای احساس سعادت و خوشبختی شمردن نعمت هایی است که دارید؛ پس از همین کار شروع کنید تا ببینید خیلی خوشبخت تر از آنی هستید که خودتان فکر می کنید.

متولدین ماه بهمن

امروز غرق در خیال پردازی هستید و دلتان می خواهد در عالم رویا به سفرهای دوردست و سیاره های کشف نشده بروید. این خیالات ناشی از بیدار شدن حس ماجراجویی ذاتی شما هستند و هیچ دلیلی ندارد که این حس را در درون خود نادیده بگیرید. به خیالات ماجراجویانه خود فکر کنید، شاید وقت آن رسیده است که یکی از آنها را به حقیقت تبدیل کرده و فصل تازه ای را در زندگی خود آغاز کنید. همه اتفاقات بزرگی که اکنون به حقیقت پیوسته اند روزی فقط یک رویا بوده اند. به افکار خود در رابطه با عشق و زندگی سر و سامان بدهید. چنانچه سر و کله عشق قدیمیتان پیدا شده است با او خیلی منطقی و حساب شده حرف بزنید تا مبادا از حرف های شما برداشت اشتباهی بکند.

متولدین ماه اسفند

امروز شاید از طرف دیگران تحت فشار قرار بگیرید تا یکی از رویاهای خود را کنار بگذارید. ولی دیگران هر چه بگویند هم وسوسه دنبال کردن این رویای شیرین شما را رها نخواهد کرد. با این حال اگر خوب به این موضوع فکر کنید خواهید دید که منطق حکم می کند فعلا روش های کاربردی تری را به کار بگیرید تا به نتایج بهتری برسید. در هر صورت باور داشتن خودتان از هر چیز دیگری مهم تر است. اگر به خودتان اطمینان دارید و می دانید که از پس این کار بر خواهید آمد، اجازه ندهید که مخالفت های دیگران جلوی شما را گرفته و مانع رسیدن به خواسته هایتان شوند. قبل از آن که احساس خود را نسبت به کسی که دوست دارید بیان کنید خوب فکر کنید تا مبادا حرفی بزنید که برایتان گران تمام شود.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه