چندی قبل مأموران کلانتری ۱۴۲کن هنگام گشت‌زنی به چهارسرنشین یک دستگاه خودرو پراید ۱۱۱مشکی رنگ مشکوک شدند. مأموران در جریان بازرسی این خودرو مقداری موادمخدر شیشه و چند قبضه چاقو، قمه، تبر، اسپری اشک‌آور و مدارک شناسایی کشف کردند. شواهد به‌دست آمده نشان می‌داد به‌احتمال زیاد سرنشینان پراید اعضای یک باند زورگیری هستند. به این ترتیب آنها بازداشت و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شدند. کارآگاهان در همان بررسی‌های اولیه پی بردند یکی از مظنونان به‌نام محمد، از مجرمان سابقه‌دار غرب پایتخت است که با ...

زورگیری با خودروهای مسروقه + عکس

 

1-Zorgiri[Nayabfun.com]

چندی قبل مأموران کلانتری ۱۴۲کن هنگام گشت‌زنی به چهارسرنشین یک دستگاه خودرو پراید ۱۱۱مشکی رنگ مشکوک شدند. مأموران در جریان بازرسی این خودرو مقداری موادمخدر شیشه و چند قبضه چاقو، قمه، تبر، اسپری اشک‌آور و مدارک شناسایی کشف کردند. شواهد به‌دست آمده نشان می‌داد به‌احتمال زیاد سرنشینان پراید اعضای یک باند زورگیری هستند. به این ترتیب آنها بازداشت و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شدند.

کارآگاهان در همان بررسی‌های اولیه پی بردند یکی از مظنونان به‌نام محمد، از مجرمان سابقه‌دار غرب پایتخت است که بارها به اتهام زورگیری، آدم‌ربایی، کیف‌قاپی، سرقت خودرو و… دستگیر و زندانی شده است. از سوی دیگر در بین مدارک کشف شده از خودروی مظنونان کارت یک دستگاه خودروی دوو سیلو وجود داشت که مدتی قبل در شهرک گلستان سرقت شده بود. وقتی محمد در این‌باره تحت بازجویی قرار گرفت اعتراف کرد خودرو را ربوده و در اطراف شهرک آزادی رها کرده است.

دیگر معلوم شده بود که دستگیرشدگان اعضای یک باند تبهکاری هستند؛ آنها اعتراف کردند با سرقت خودرو از آن برای زورگیری استفاده می‌کردند. این ۴نفر اقرار کردند تاکنون با این ترفند اموال ده‌ها نفر از شهروندان را زورگیری کرده‌اند. در همین حال مالک یکی ��ز خودروهایی که متهمان با آن زورگیری می‌کردند درباره چگونگی سرقت خودرواش گفت: ساعت۲۲:۳۰ دومین روز امسال ۲نفر از متهمان در منطقه تهرانسر خودروام را دربست به مقصد شهرک راه‌آهن کرایه کردند اما وقتی وارد مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان شدیم با تهدید چاقو و قمه من را از خودروام پیاده کردند و از آنجا متواری شدند.

بازرسی از مخفیگاه متهمان می‌توانست اطلاعات بیشتری در اختیار پلیس بگذارد. مأموران در جریان این بازرسی تعداد زیادی مدارک شناسایی، انواع کیف‌های دستی زنانه و مردانه، ده‌ها دستگاه گوشی تلفن همراه، چک‌های بانکی مسروقه و ۲دستگاه موتورسیکلت پولسار کشف کردند. سرهنگ داوود مرادی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در این‌باره گفت: متهمان تاکنون به ده‌ها زورگیری اعتراف کرده‌اند و بازپرس پرونده مجوز انتشار تصویر بدون پوشش آنها را صادر کرده است تا مالباختگان برای شکایت به پایگاه دوم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه