پزشکان توصیه کرده اند که زنان باردار روزانه بیشتر از ‪ ۸‬ساعت در معرض امواج الکترومغناطیس که در رایانه، تلفن همراه، دستگاه های مایکروویو و به میزان بسیار کم در تلویزیون وجود دارد، قرار نگیرند. یک متخصص بابیان این مطلب گفت: این امواج ممکن است بر روی رشد جنین تاثیر گذار باشد. متخصص زنان و زایمان،افزود: حتی تحقیقات نشان داده امواجی که در رایانه وجود دارد می تواند بر کیفیت اسپرم مردان نیز تاثیر بگذارد و باعث عقیم شدن آنها شود. استفاده از رایانه این روزها یکی از الزامات زندگی شده است، استفاده ا ...


خطرات استفاده از موبایل برای زنان باردار را می دانید

پزشكان توصيه كرده اند كه زنان باردار روزانه بيشتر از ‪ ۸‬ساعت در معرض امواج الكترومغناطيس كه در رايانه، تلفن همراه، دستگاه هاي مايكروويو و به ميزان بسيار كم در تلويزيون وجود دارد، قرار نگيرند. یک متخصص بابيان اين مطلب گفت: اين امواج ممكن است بر روي رشد جنين تاثير گذار باشد. متخصص زنان و زايمان،افزود: حتي تحقيقات نشان داده امواجي كه در رايانه وجود دارد مي تواند بر كيفيت اسپرم مردان نيز تاثير بگذارد و باعث عقيم شدن آنها شود.

استفاده از رايانه اين روزها يكي از الزامات زندگي شده است، استفاده از اين دستگاه نه فقط در محيطهاي كاري بلكه در خانه ها هم به شدت افزايش پيدا كرده است. راي��نه با تمام كارگشايي كه براي بشر داشته ضررهايي را هم به جسم او وارد مي كند. كارشناسان بهداشت حرفه اي و ارگونومي معتقدند كار با رايانه عوارضي به همراه دارد، از جمله مهم ترين آنها، مي توان به مشكلات بينايي براي كاربر، عوارض مفصلي و عضلاني، استرس و تنفس گازهاي مضر متصاعد شده از رايانه اشاره كرد.

منبع: بوگ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه