جوانسازی پوست با یخ

جوانسازی پوست با یخReviewed by Baran on Sep 10Rating: 4.0جوانسازی پوست با یخ ، ماسک جوانسازی پوست صورتجوانسازی پوست,ماسک مخصوص جوانسازی پوست,انواع روشهای جوانسازی پوست,آموزش جوان کردن پوست صورت,کرم مخصوص جوان سازی پوست

هر فردی دوست دارد زیبا باشد ، هر فرد دوست دارد پوستش زیبا و جوان باشد . اما همه اینها بستگی به تغذیه ای است که به پوست شما می رسد. روشهای جالبی برای جوانسازی پوست وجود دارد که در ادامه خواهید خواند.

yakh-mask-face

استفاده از یخ یکی از این روش هاست که به خاطر تاثیراتی که برای جوانسازی و شادابی پوست دارد می تواند هر روز مورد استفاده باشد.

فواید یخ روی پوست

در این روش پوست صورت با تکه های یخ که در پارچه ای نخی پیچیده شده ماساژ داده می شود تا رطوبت پوست تامین و از بروز زودهنگام چین و چروک پیشگیری گردد. استفاده از یخ برای مراقبت و جوانسازی پوست بسیار مؤثر است. البته قبل از ماساژ باید صورت کاملا تمیز کرد. هنگام ماساژ دادن هر قسمت صورت باید یکی دو دقیقه روی هر قسمت تمرکز کرد. توصیه می شود حرکات چرخشی باشد و ماساژ اطراف چشم ها به آرامی انجام شود. پس از این روش نیز بهتر است یک لوسیون آرام بخش طبیعی یا محصولی ضد آکنه روی صورت استفاده شود.

از جمله تاثیرات این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقابله با آکنه و از بین بردن لکه های ناشی از عوارض نور خورشید و تغییرات هورمونی
  • تحریک جریان خون
  • خنک کردن و تقویت صورت بدون ایجاد عوارض جانبی
  • پیشگیری و مقابله با بروز زود هنگام چین و چروک ها
  • مسدود شدن منافذ پوست و پیشگیری از ایجاد دانه ای سیاه
  • کاهش تورم اطراف چشم ها و از بین بردن کبودی اطراف چشم ها

به خاطر داشته باشید که…

این روش باید حداکثر ۱۵ دقیقه طول بکشد و اگر صبح و شب تکرار شود نتایج بهتری خواهد داشت. اگر یخ را با کمی آب لیمو، گلاب، عصاره بابونه و آب خیار آماده کنید، تاثیرات جوانسازی آن بیشتر می شود.

مــطـالـبــــ پـیـشـنـهــادی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه