ایام بی شوهری (ورود آقایان ممنوع) +عکس

ایام بی شوهری (ورود آقایان ممنوع) +عکس - تصویر 1

ازدواج کرده ایم و یا نکرده ایم. اما میتوانیم دنیاهای هم را لمس کنیم. فرقی ندارد شوهر داشته باشیم یا نداشته باشیم تنها با رمز زن بودنمان میتوانیم حال و هوای یکدیگر را روی هوا بزنیم. اصلا زن بودن یک فصل مشترک دارد و آن حس قوی زنانه است…

خداییش بیایید صادق باشیم. چند نفر از ما که ازدواج کرده ایم تاحالا پشیمان نشده ایم؟ چند نفر از ما که مجردیم تابحال حسرت تاهل را نخورده ایم؟

چند نفر از ما شوهر دارها تاحالا حسرت تنهایی خانه پدری را نخورده ایم؟ چند نفر از ما مجردها تا بحال خسته از تنهایی و دلزده از خانه پدری نشده ایم؟

چند نفر از ما متاهل ها تابحال خسته از بچه داری و شوهرداری نگشته ایم؟ چند نفر از ما مجردها تابحال حسرت مادرشدن و زن بودن را نداشته ایم؟

چند نفر از ما متاهل ها از پخت و پز و رفت و روب خانه خسته نشده ایم؟ چند نفر از ما مجردها حسرت زن یک مرد بودن را نخورده ایم؟

چند نفر از ما متاهل ها دلمان میخواهد شبها بی دغدغه بخوابیم؟ چند نفر از ما مجردها در آرزوی دغدغه شبانه!!! به سر میبریم؟

چند نفر از ما متاهل ها تاکنون به خودمان لعنت فرستاده ایم از گفتن آن بله کذایی؟ چند نفر از ما مجردها تاکنون به خودمان لعنت فرستاده ایم برای نگفتن آن بله کذایی؟

چند نفر از ما چه متاهل-چه مجرد تا کنون به فرهنگ سنتی خود لعنت فرستادهایم که حق خواستن و عاشق شدن را از زن گرفته و تنها به مرد داده است. حقی که باید نشست تا مرد به سراغ ما بیاید و نه ما به خواستگاری یک مرد؟

چند نفر از ما در حسرت عشق هایی تمام عمر سوخته ایم که جرات گفتن آن را به مرد آرزوهایمان نداشته ایم؟

چند نفر از ما در یاس و بیچارگی شاهد ازدواج مرد مورد علاقه مان بوده ایم بی آنکه جرات ابراز علاقه را به او داشته باشیم؟

چند نفر از ما خوشبختیم؟؟؟؟؟؟؟

ایام بی شوهری (ورود آقایان ممنوع) +عکس

اینها را گفتم تا کنجکاوت کنم بروی اولین کتابفروشی محل. کتاب "ایام بی شوهری" را پیدا کنی و یک نفس تا ته آن را بخوانی و یواشکی به خودت-به تنهاییهایت-به اندوهت و به عشقت بیندیشی و بیندیشی به زن بودنت و به میزان خوشبختی که داری یا نداری.

ایام بی شوهری نو��ته خانم نسترن رها و چاپ انتشارات ققنوس است. نویسنده دختری شجاع است که قید و بند دست و پاگیر حجب و حیای بی دلیل زنانه را به دور انداخته و آشکارا از خودش -احساسش و زن بودنش حرف میزند. دختری 40 ساله و مجرد که بی محابا از دلتنگی ها و تنهایی هایش میگوید در ایام بی شوهری...

منبع: لاپلاس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه