از مبارزه در رينگ بوکس تا حضور در رقابتهاي مدل برتر +عکس

از مبارزه در رینگ بوکس تا حضور در رقابتهای مدل برتر +عکس

خانم “امی ویلیامز” ۲۹ ساله یک بوکسور آماتور از کشور ولز است که در کنار ورزش به حرفه مدلینگ نیز علاقه مند میباشد.ا و که همزمان در هر دو زمینه فعالیت میکند امیدوار است حضور درمسابقات آماتور باعث آسیب دیدن صورت وی نشود تا بتواند در رقابتهای فینال ” تاپ مدل” در آپریل هم شرکت کند.

 

Boks[WwW.Kamyab.IR]

 

او که مادر دو فرزند است نشان داد که در هر دو زمینه فعالیتش مهارت بالایی دارد . او موفق شده است در رقابت با خانمهای جوان و زیبا در رقابتهای “مدل برتر” بریتانیا تا مرحله فینال راه پیدا کند. او میگوید به آرایش کردن علاقه کمی دارد و آنچه بیش از همه چیز برایش عادی است خشونت و درد است. او این هفته برای کسب مدال طلای بوکس آماتور قهرمانی ولز به میدان خواهد رفت و امیدوار است این مسابقه آسیب زیادی به صورت او وارد نکند تا بتواند زیبایی خود را برای رقابتهای مدلینگ نیز حفظ کند.
او معتقد است هیچ تفاوتی میان رینگ بوکس و سن اجرا وجود ندارد و در هردوی آنها شرکت کنندگان برای پیروزی و برتری رقابت میکنند.
او میگوید دو پسرش بهترین مشوق های او هستند . وی مدت ۶ سال است که بوکس کار میکند و بعد از این رقابتها برای همیشه این رشته ورزشی را رها خواهد کرد…

 

به نقل از پرداد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه